Naše kompletní služby

Na střechách pracujeme ve firmě Pavla Mazurka už dvacet pět let, takže se ve svém oboru vyznáme jako málokdo. I pro Vás rádi realizujeme novou střechu, její rekonstrukci nebo menší opravu. Spolupráci svým klientům pokaždé sestavujeme na míru a servis přesně podle Vašich potřeb rádi nabídneme i Vám. Zkuste se nám ozvat a dát nám vědět, jaké jsou Vaše požadavky, nebo se zeptat na podrobnější informace! Uděláme všechno, co je v našich silách, abychom Vám vyšli vstříc. Těšíme se na Vás!

Tesařské práce

Umíme postavit i zrekonstruovat krovy jakéhokoli typu. Postaráme se o to, aby byla nosná konstrukce Vaší střechy pevná a vydržela i pod velkým náporem. Používáme kvalitní dřevěné materiály a střešní krovy pečlivě impregnujeme, aby byly odolné vůči plísním, houbám i dalším škůdcům.

V případě zájmu dokážeme postavit také jakékoli drobnější dřevěné stavby, jako jsou altány, pergoly nebo stání pro auta.

Pokrývačské práce

Jako nejviditelnější a nejvíc zatěžovaná součást střechy si střešní krytina žádá Vaši plnou pozornost. Rádi Vám pomůžeme se ve střešních krytinách zorientovat a ze široké nabídky, která je dnes k dispozici, vybrat tu, která Vám bude vyhovovat esteticky i funkčně. Zvládneme Vám poradit i s tím, která krytina nejlépe uspokojí Vaše požadavky na užití střechy – některé krytiny se totiž obtížně zateplují, jiné zase mají nižší odolnost proti hluku, a tak je třeba vybírat pečlivě především v případě, že se podkrovní prostory chystáte využívat k bydlení. V naší společnosti pokládáme všechny typy střešních krytin – od betonových a pálených tašek, přes plechové krytiny, až po asfaltové šindele.

Klempířské práce

Klempířské prvky jsou zásadní součástí střechy a bez jejich precizního provedení nemůže žádná střecha kvalitně fungovat jako celek a plnit všechny své funkce. I v případě klempířských prací Vám rádi pomůžeme s výběrem materiálu (měď, nerez, hliník aj.), tak abyste nemuseli příliš času věnovat údržbě a klempířské prvky Vám spolehlivě fungovaly.

V rámci klempířských prací realizujeme okapy, žlaby, svody, oplechování komínů, lišty a další.

Izolace střech

V případě, že budete podkroví používat jako obytný prostor, je dokonale provedená izolace naprostou nutností, aby dům v zimě držel teplo a v létě se nepřehříval. I v případě, že pod střechou budete mít jen půdu, se ale kvalitní zateplení vyplatí: může Vám totiž ušetřit překvapivě velkou část Vašich nákladů na vytápění. Nejběžnějším typem materiálu používaného pro izolaci střechy je minerální vlna, v naší společnosti pro Vás ale rádi realizujeme také nadkrokevní izolaci s použitím PUR pěny nebo jiných izolačních materiálů.

Další služby:

  • dodávka a montáž ochranných systémů proti ptactvu
  • nátěry střech
  • montáže střešních oken
  • realizace plochých střech
  • realizace balkónů
  • hydroizolace Fatrafol